Grafika przedstawiająca wizualizację parku.

Drodzy Mieszkańcy. Niezmiernie miło jest nam przekazać informację o nowej inicjatywie oddolnej, realizowanej przy współpracy samorządu wiejskiego (sołectwa) z samorządem gminnym - budowie Parku Centralnego.

Grafika z napisem kondolencje, u góry krzyż z gałązką oliwną, na bokach ornamenty.

Pani Kamili Marczak wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Taty składają: Wójt Gminy Jonkowo, Przewodniczący Rady Gminy Jonkowo oraz koleżanki i koledzy z Urzędu Gminy.

Zdjęcie. Widok z lotu ptaka na biurko na którym leży kartka i długopis. Z lewej napis: ogłoszenie.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Jonkowie zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej na okres zastępstwa do listopada oraz nauczyciela współorganizującego proces kształcenia w klasach starszych.

Zdjęcie osoby piszącej na kartkach papieru. Napis: ogłoszenie.

Dyrektor Przedszkola w Jonkowie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego na zastępstwo od 1.09.2023 r. do 31.08.2024 r. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem pod numerem telefonu: 89 512 91 37 lub drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zdjęcie paneli fotowoltaicznych na dachu.

Informujemy, iż na terenie Państwa gminy w ramach programu dofinansowań prowadzony jest nabór na:

Cztery osoby siedzące przy stole w gabinecie wójta podczas podpisywania dokumentów.

We wtorek, 1 sierpnia 2023 r. podpisana została umowa na "Dostawę lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Mątki".

Zdjęcie drewnianego płotu z tabliczką sołecką.

Drodzy Sołtysi i Członkowie Rad Sołeckich Gminy Jonkowo. Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa pragniemy złożyć wszystkim pełniącym te zaszczytne funkcje serdeczne podziękowania i słowa uznania za pracę pełną zaangażowania na rzecz lokalnej społeczności. Dziękujemy za dobrą współpracę, Państwa zaangażowanie i liczne inicjatywy, które przekładają się na rozwój sołectw oraz realizację potrzeb ich mieszkańców.

Zdjęcie kranu z kapiącą wodą.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Jonkowie informuje, iż dnia 27.10.2022 r. (czwartek) od godziny 07:00 do godziny 10:00 w miejscowościach: Jonkowo, Mątki, Łomy, Giedajty, Warkały, Garzewko, Węgajty i Polejki nastąpi przerwa w dostawie wody spowodowana modernizacją sieci wodociągowej.