Grafika z laptopem, kopertą poczty elektronicznej.

Zakład Gospodarki Komunalnej w Jonkowie informuje, iż z dniem 06 maja 2024 r. uległ zmianie ogólny adres poczty elektronicznej.

Logo w kształcie koła z mozaiką. zawiera tekst: Jonko Babki - koło gospodyń wiejskich

W dniu 26.05.2024 r. powołane zostało do działania:  "Jonko Babki - Koło Gospodyń Wiejskich".

Zdjęcie osoby siedzącej przy biurku, czytającej dokument.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Jonkowo. Informujemy, że w każdy wtorek odbywa się dyżur Klubu Radnych Czasu Jonkowa w godzinach 16:00 - 18:00 w sali sesyjnej w Urzędzie Gminy w Jonkowie.

Kosz wielkanocny na tle natury.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy serdeczne życzenia zdrowia i spokoju ducha. 

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie napełni Wszystkich pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Życzą: Wójt Gminy Jonkowo – Wojciech Giecko, Przewodniczący Rady Gminy Jonkowo – Sławomir Wydymus.

Grafika z kulą ziemską na dłoni. W tle zielony las.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jonkowie informuje, że kontakty stanowiące rodzaj aktywnej sprzedaży usług związanych z programem „Czyste Powietrze” nie są działaniem inicjowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jonkowie, ani za zgodą i konsultacją z nami.

Grafika przedstawiająca symboliczną drogę i skrót: gddkia

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (dalej jako GDDKiA) informuje, że od lutego bieżącego roku będzie prowadziła prace nad Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowym, którego celem jest wybór najbardziej korzystnego wariantu obwodnicy w korytarzu zachodnim.

zdjęcie uszkodzonych skrzynek energetycznych otaśmowanych taśmą ostrzegawczą

Z przykrością musimy poinformować, że w ostatnich dniach w miejscowości Giedajty doszło do aktu wandalizmu, który może skutkować poważnymi uszkodzeniami w nowo wybudowanej świetlicy w Giedajtach.

Grafika z tłem nocnego nieba i choinką wykonaną z gwiazd i śnieżynek oraz napis wesołych świąt.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim Mieszkańcom Gminy Jonkowo najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i radości. Niech nadchodzące Święta będą czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień i upłyną w spokojnej, ciepłej atmosferze, w gronie rodziny i przyjaciół. W nadchodzącym nowym, 2024 roku, niech nie opuszcza Państwa pomyślność i spełnią się życzenia wypowiedziane przy wigilijnym stole.

Życzą: Wójt Gminy Jonkowo – Wojciech Giecko, Przewodniczący Rady Gminy Jonkowo – Sławomir Wydymus oraz Radni Gminy Jonkowo.