Logo programu aktywna szkoła. Zawiera tekst: aktywna szkoła z ministerstwem sportu i turystyki.

Miło jest nam poinformować, że Akademia Sztuk Walki Jonkowo wspólnie z Urzędem Gminy Jonkowo bierze udział w programie Ministerstwa Sportu i Turystyki "Aktywna Szkoła".

Grupa osób na tle gór.

W dniach 21-30 czerwca 2024r. w malowniczej miejscowości Murzasichle odbył się XIII letni obóz karate kyokushin "Murzasichle Summer Camp".

Walizka podróżna z naklejkami wakacyjymi.

Szkoła Podstawowa w Nowym Kawkowie ogłasza dwa wakacyjne konkursy skierowane do mieszkańców gminy Jonkowo. 

Dzieci w towarzystwie dorosłych na placu zabaw.

20 czerwca na terenie Mątek, odbył się piknik rodzinny pod hasłem "Smacznie i bezpiecznie zaczynamy wakacje". Wydarzenie to było podsumowaniem zakończonego projektu "Modernizacja i doposażenie placów zabaw w Gminie Jonkowo",  współfinansowana ze środków finansowych z Poddziałania 19.2 ,,Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Grupa osób na polu lawendy.

Każdy kto szuka radości, zabawy, pozytywnej energii, mógł ją znaleźć 14 czerwca w Nowym Kawkowie. Tego dnia w szkole był zorganizowany piknik. Uczestniczyli w nim nie tylko uczniowie, ale także ich rodzice, absolwenci szkoły i inni wspaniali goście ze środowiska.

Zdjęcie samochodu rajdowego podczas wyścigu.

Gmina Jonkowo informuje, że dnia 23.06.2024 r. na terenie Gminy Jonkowo odbędzie się 27. Rajd Warmiński.

Grupa uczniów stojących w szeregu na boisku podczas dekoracji medalowej.

W dniu 03.06.2024 r. na "Orliku" przy Szkole Podstawowe im. T. Kościuszki w Jonkowie odbyły się zawody lekkoatletyczne uczniów klas IV-VIII w czterech kategoriach. Dzień był słoneczny i ciepły.  Wszyscy się świetnie bawili i wspólnie rywalizowali w danych kategoriach:

Grafika przedstawiająca cztery osoby z rodziny. Zawiera tekst: piknik rodzinny

Wójt Gminy Jonkowo, Jacek Jatkiewicz, w imieniu swoim i organizatorów zaprasza Mieszkańców Gminy Jonkowo na Piknik Rodzinny organizowany w ramach XXVI Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.