Grafika przedstawiająca pięcioosobową rodzinę w strojach superbohaterów.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dzięki dynamicznym i wielokierunkowym działaniom Akademii Sztuk Walki Jonkowo oraz Urzędowi Gminy Jonkowo w dniach 21-22.10.2023 organizujemy dla Was kochani Rodzice bezpłatne warsztaty z pozytywnej dyscypliny.

Zdjęcie kobiety i mężczyzny trzymających flagę Polski z napisem: IKO Polska, Jonkowo.

W dniach10-13 sierpnia 2023 r. odbył się międzynarodowy obóz karate kyokushin 50 IKO SummerCamp w Lublinie, naktórym nie zabrakło również reprezentacji Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Zgrupowanie skupiające ponad 300 osób z Polski, Niemiec, Holandii , Czech, Słowacji, Ukrainy, a także z Finlandii, stało na bardzo wysokim poziomie.

Zdjęcie trzech zawodniczek trzymających flagę Polski z napisami: IKO Polska - Jonkowo

W sobotę 17 czerwca  2022 odbył się ósmy (VIII) Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa. W zawodach wystartowało blisko 300 osób z 21 klubów z całej Polski, w tym 3 z Akademii Sztuk Walki Jonkowo. Reprezentanci Jonkowa w ostatnim starcie przed wakacyjną przerwą spisali się na medal przywożąc z turnieju 2 krążki.

Zdjęcie rodziny trzyosobowej oraz napis: rodzinny piknik karate.

W środę 21 czerwca 2023 r. Akademia Sztuk Walki Jonkowo zaprasza na Jonkowskie Błonia, gdzie w godz. 17:00-19:00 odbędzie się VIII Rodzinny Piknik ASW Jonkowo.

Bańki mydlane unoszące się w powietrzu.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jonkowie wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jonkowie, Ochotniczą Strażą Pożarną w Jonkowie oraz Akademią Sztuk Walki Jonkowo w ramach dwudziestych piątych (XXV) Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny zapraszają 17 czerwca 2023 r. w godz. 13.00-17.00 na Błonie Jonkowskie na piknik rodzinny ,,Razem Tworzymy Rodzinę".

Zdjęcie osób siedzących przy stolikach, słuchających przemówienia osoby prowadzącej.

„Czytając wiersze i opowiadania młodych pisarzy, odbyłam podróż w wyjątkowe miejsca. Zanurzyłam się w nich, jak w obcym mieście, poznając ich jasne i ciemne strony, przestronne place i ciasne zaułki. Nie wszystkie historie są radosne, ale przecież życie człowieka takie jest – czasem wesołe, a czasem nie i to jest fascynujące! Dziękuję za tę piękną podróż, a młodym pisarzom gratuluję dojrzałego pióra” – tak o twórczości młodych pisarzy – laureatów Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Dziecięcym Piórem”  napisała dziennikarka, autorka powieści i poetka Bożena Kraczkowska.

Zdjęcie repliki robota wykonującego animacje na dywanie.

Miło jest nam poinformować, że zgłoszony do konkursu pt.: Szlakiem Mikołaja Kopernika projekt, wykonany przez uczniów kl. VII i VIII Szkoły Podstawowej we Wrzesinie w ramach koła informatycznego, został zakwalifikowany do ścisłego finału.

Grafika przedstawiająca dwóch strażaków i wóz strażacki z napisem: powiatowy piknik strażacki - 20 maja 2023 r.

20 maja 2023 r. druhny i druhowie z jednostek OSP Jonkowo oraz OSP Mątki, wspólnie z młodzieżą z MDP wzięli udział w obchodach Dnia Strażaka oraz Powiatowym Pikniku Strażackim w Biskupcu.