Zdjęcie pachołka drogowego. W tle walec drogowy.

Informujemy, że w dniu 10.07.2024 (środa) planowane jest układanie całą szerokością warstwy wiążącej na ul. Zygmunta Starego w Jonkowie.

Dwie starsze osoby patrzące w ekran smartfona.

Szanowni Państwo, informujemy, że Urząd Komisji Nadzoru Finansowego organizuje webinarium (seminarium online) dla seniorów i ich opiekunów „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. III edycja”. Webinarium odbędzie się 11 września 2024 roku (10:00-12:30). Webinarium jest organizowane we współpracy z Minister ds. Polityki Senioralnej i Komendą Główną Policji, w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR.

Zdjęcie przedstawiające dwa walce drogowe podczas pracy.

Gmina Jonkowo informuje, iż w związku z prowadzoną inwestycją pn. „Przebudowy nawierzchni ulic Zygmunta Starego, Księcia Witolda, Mieszka I, Królowej Bony i Władysława Jagiełły w Jonkowie” prowadzone będą prace związane z układaniem nawierzchni.

Zdjęcie przedstawiające walec drogowy.

Informujemy, że w dniu 19.06.2024 r. planowane jest ułożenie nowej nawierzchni z betonu asfaltowego na Osiedlu Królewskim w Jonkowie (ulice: Królowej Bony, Władysława Jagiełły, i część ulicy Mieszka I). W związku z powyższym wymienione odcinki będą wyłączone z użytkowania na czas wykonywania robót, tj. w godz. 8-18.