Grafika z polami wyboru na karcie do głosowania. W tle postać kobiety z wyciągniętą dłonią

28 lipca 2023 roku kończy się VI kadencja Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej.  Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej podaje do publicznej wiadomości treści uchwał odnoszących się do przeprowadzenia wyborów oraz wykonania spisu uprawnionych do głosowania w wyborach do Rad Powiatowych Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej.

Grafika ze statuetką oraz logo z tekstem: floriany.

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej ogłasza V edycję Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY 2023.

Zdjęcie żaglówek. Z prawej strony grafika z kołem sterowym i napisem sternik.

3 kwietnia 2023 r. wystartowała kolejna odsłona konkursu „STERNIK”. To już trzecia edycja, w której zapraszamy do udziału środowiska samorządowe i administrację, lokalny biznes oraz ochronę  zdrowia i organizacje pozarządowe.

Zdjęcie żołnierzy podczas zbiórki.

Wojskowe Centrum Rekrutacji zaprasza do udziału w szkoleniach wojskowych dla cywili pod hasłem „Trenuj jak żołnierz”. To poszerzona wersja projektu znanego pod nazwą „Trenuj z wojskiem”.

Logo w kształcie koła z liściem laurowym, wyobrażeniem muszli i baranka oraz napisem: stowarzyszenie, szlak świętej warmii. warnijski kunsztyk

W gwarze warmińskiej kunsztyk – to przedmiot kunsztownie lub pomysłowo wykonany. I takie produkty powstające na Warmii i z nią związane ma promować nowa marka: Warnijski kunsztyk.

Zdjęcie strażaków podczas akcji gaśniczej.

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że Zarząd Główny Polskiego Czerwonego Krzyża ogłasza 18. Edycję Ogólnopolskiego Programu PCK „Ognisty Ratownik – Gorąca Krew”.

Zdjęcie zagrody wiejskiej na tle lasu i łąk.

Zachęcamy mieszkańców wsi z gminy Jonkowo do udziału w XXVII edycji konkursu „Czysta i piękna zagroda – estetyczna wieś 2023” w kategorii wsi. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Zdjęcie maszyny do pisania z kartką, na której znajduje się napis: zebranie wiejskie.

Sołtys i Rada Sołecka Jonkowa zapraszają mieszkańców do udziału w zebraniu wiejskim, które odbędzie się w dniu 16 kwietnia 2023 r. w Domu Strażaka przy ul. Lipowej 2 w Jonkowie.