Grafika przedstawiająca kontury zabytków warmińskich oraz napis: szlak świętej warmii.

Stowarzyszenie "Szlak Świętej Warmii" zaprasza na warsztaty w formule Open Space Technology, podczas których wspólnie wypracujemy priorytety strategii rozwoju Szlaku Świętej Warmii.

Zdjęcie smartfona i długopisu leżących na skoroszycie.

W ramach projektu naukowego UWM w Olsztynie, finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki pn. „Algorytm monitorowania dynamiki zachowań komunikacyjnych w miejskich obszarach funkcjonalnych w aspekcie innowacji i zagrożeń” zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety. Wasze opinie są ważne. Jeśli chcecie zmian lub jesteście zadowoleni z oferty transportu i stanu dróg w naszej gminie to prosimy o wypełnienie arkusza – to zajmie zaledwie 10 minut. Udział w badaniu jest całkowicie dobrowolny oraz anonimowy.

Zdjęcie długopisu leżącego na skoroszycie.

W imieniu pani Marty Smejda, przedstawicielki grupy SOŁTYSKI, przekazujemy zaproszenie na bezpłatne spotkanie regionalne w Wójtowie w świetlicy wiejskiej (ul. Wierzbowa 1) w dniu 28.10.2023 roku (sobota) w godzinach 10-18.

Zdjęcie twarzy trzech uśmiechniętych kobiet. Napis: twoja mammografia.

Zapraszamy mieszkanki Gminy Jonkowo na bezpłatne badania mammograficzne, które odbędą się dnia 28.11.2023 r. w godzinach 9:00-17:00 na parkingu przy Urzędzie Gminy Jonkowo.

Zdjęcie dłoni trzymających notatnik i długopis.

Informujemy, że Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki przygotowuje dokument pn. „Raport na temat podaży turystyki wiejskiej po pandemii COVID-19”.

Grafika z kulą ziemską na dłoni. W tle zielony las.

Szanowni Państwo, miło jest nam poinformować, że w ramach programu "Eko-PROFIT - Recycling, to się opłaca", został uruchomiony kolejny projekt który jest skierowany do sołectw.

Zdjęcie samochodu straży granicznej stojącego na plaży.

Komendant Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej prowadzi nabór kandydatów do służby w placówkach pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności Oddziału Straży Granicznej.

Zdjęcie maszyny do pisania z kartką zawierającą tekst: zebranie wiejskie.

Sołtys oraz Rada Sołecka sołectwa Wrzesina zapraszają mieszkańców Wrzesiny na zebranie wiejskie, które odbędzie się 16 października (poniedziałek) 2023 r. w sali OSP Wrzesina o godz. 18:30 (I termin). W przypadku braku kworum II termin wyznaczony zostaje na godz. 18:45.