Z ogromną przyjemnością informujemy, że dzięki dynamicznym i wielokierunkowym działaniom Akademii Sztuk Walki Jonkowo oraz Urzędowi Gminy Jonkowo w dniach 21-22.10.2023 organizujemy dla Was kochani Rodzice bezpłatne warsztaty z pozytywnej dyscypliny.

 

Zajęcia trwać będą od godziny 9.00 do 17.00 (sobota i niedziela), a udział w nich poprzedzony musi zostać wcześniejszymi zapisami pod numerem telefonu: 668 442 209, gdzie uzyskacie wszelkie szczegółowe informacje.

Czeka nas zatem intensywna praca i pełna ekscytacji przygoda przez kręte i piękne ścieżki rodzicielskich wyzwań.

Wspólnie, w bezpiecznej przestrzeni będziemy doświadczać emocji i patrzeć na sytuację oczami dziecka. Dowiemy się skąd biorą się niepożądane zachowania, dlaczego dzieci nie słuchają, nie chcą wykonywać obowiązków, kłócą się z rodzeństwem, pyskują rodzicom (ta lista byłaby dłuższa, ale ten post też musi mieć jakiś koniec)

Pokażemy Wam z jakich technik i metod można skorzystać i wyjaśnimy dlaczego kary oraz nagrody nie zawsze działają. Wyposażymy Was w nowe alternatywne umiejętności po, które będziecie mogli sięgać w sytuacjach, kiedy czujecie, że "właśnie ta kropla przeleje kielich".

Jeżeli masz w sobie przestrzeń na tworzenie nowych doświadczeń, spotkanie z rodzicami, którzy też czasami "mają pod korek" i nie boją się o tym mówić, chcesz przyjąć perspektywę, że błędy są doskonałą okazją do nauki i iść po nowe - to najprawdopodobniej jest miejsce dla Ciebie Warsztaty prowadzić będą dwie certyfikowane trenerki/edukatorki pozytywnej dyscypliny dla rodziców - Karolina Bębenek i Anna Ptak -  mamy, które tak jak Ty popełniają błędy i traktują je jako okazję do nauki i tak jak Ty codziennie stają do nowych wyzwań w wychowaniu swoich pociech, wyciągając z nich wnioski oraz nowe lekcje, dzięki którym prawdziwie doświadczają i dzielą się swoją wiedzą, refleksją, spostrzeżeniami. 

 Przyjdź do Nas. Będziemy na Ciebie czekać. "Nieidealni" rodzice, tacy jak my są mile widziani.

Rzecz istotna: Warsztaty odbywają się w ramach akcji "Stop dopalaczom - moim dopalaczem jest sport". Pamiętaj, że skuteczna profilaktyka zaczyna się w domu - od wychowania. Najpierw relacja, później komunikacja.

Projekt współfinansowany jest ze środków budżetu Gminy Jonkowo, która we współpracy z Akademią Sztuk Walki Jonkowo dała nam - rodzicom nowe możliwości w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom. Rodzicu działaj profilaktycznie i zadbaj o swoje kompetencje. Nie musisz być "idealny" i "doskonały". Wystarczy, że masz chęci zyskać nowe umiejętności i poznać nowe możliwości . Bądź skuteczny.

Widzimy się w październiku.