3 kwietnia 2023 r. wystartowała kolejna odsłona konkursu „STERNIK”. To już trzecia edycja, w której zapraszamy do udziału środowiska samorządowe i administrację, lokalny biznes oraz ochronę  zdrowia i organizacje pozarządowe.

 

Partnerami konkursu są Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego, Warmińsko-Mazurski Klub Biznesu, Grupa WM i Telewizja Kopernik.

Po raz trzeci zapraszamy liderów województwa warmińsko-mazurskiego do udziału w konkursie. W tym roku każda z kategorii będzie miała odniesienie do sytuacji naszych wschodnich sąsiadów. Sternik to projekt, który powstał by inspirować, by tworzyć przestrzeń do wymiany myśli, kreowania i propagowania skutecznych rozwiązań - na miarę burzliwych czasów. W tej edycji konkursu wraz z kapitułą chcemy nagradzać postawy/liderów, którzy potrafią odważnie patrzeć w przyszłość, wykorzystywać szanse, szukać nowych przestrzeni, a przede wszystkim pokazują, że bez względu na wymiar ekonomiczny – potrafimy być solidarni. Ponownie przedefiniowaliśmy nasze kategorie, aby dostosować je do obszarów, które chcemy rozwijać. Tymi obszarami są zrównoważony rozwój i zaangażowanie społeczne.

W tej edycji wyłonimy finalistów w kategoriach:

 1. Sternik Zielonej Transformacji
 2. Sternik Eksportu
 3. Sternik Inwestycji
 4. Sternik Odpowiedzialności Społecznej
 5. Sternik Przyjazna Administracja
 6. Sternik Ochrony Zdrowia
 7. Nagroda Specjalna BGK: Sternik 3W – woda, wodór, węgiel

Celem konkursu jest upowszechnianie i promowanie najlepszych praktyk biznesowych i społecznych. Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

Harmonogram:

 1. 3 kwietnia do 3 czerwca 2023 - zbieranie zgłoszeń,
 2. 5 czerwca - 30 czerwca - etap oceny zgłoszeń,
 3. do 15 lipca - ogłoszenie finalistów na stronie,
 4. wrzesień - gala finalistów i ogłoszenie laureatów

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Pula nagród obejmuje m.in.: profesjonalny film promocyjny, kampanię reklamową, studia podyplomowe na wybranych kierunkach Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz strategie biznesowe przygotowane przez studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego pod okiem profesorów.

Zgłoszenie można przesłać przez formularz na stronie: https://www.bgk.pl/sternik/sternik-edycja-trzecia/.

Na zgłoszenia czekamy do 3 czerwca 2023 r.

 

Załączniki:

Plakat promocyjny (plik PDF, rozmiar: 111 kB)