Wznowienie Komisji Budżetowej 29 czerwca 2026 r. o godz. 8.30
OG.0012.1.5.2026
Uprzejmie informuję, iż wznawiam posiedzenie Komisji Budżetowej na dzień 29 czerwca 2026 r. o godz. 8.30 rozpoczętej dnia 14 maja 2026 r. i kontynuowanej 27 maja 2026 r. w celu zaopiniowania sprawozdania z wykonania budżetu za 2025 r.
Przewodnicząca Komisji Budżetowej
Joanna Wrona