Dziś jest , r.
giweather joomla module

Mamy zaszczyt zaprosić na wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy Jonkowo, które odbędzie się w dniu 21 października 2019 roku (poniedziałek) o godzinie 14.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jonkowo.

Mamy zaszczyt zaprosić na wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy Jonkowo, które odbędzie się w dniu 24 października (czwartek) 2019 roku o godzinie 13.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jonkowo.

Wójt Gminy Jonkowo poszukuje kandydata na zastępstwo w związku z usprawiedliwioną nieobecnością inspektora ds. budżetu - w wymiarze pełnego etatu.

Przewodniczący Komisji Gospodarki, Lech Przegaliński, serdecznie zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarki na dzień 23 października 2019 roku na godzinę 8.00 w sali sesyjnej w Urzędzie Gminy w Jonkowie.

Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Arkadiusz Przewłocki zwołuje posiedzenie komisji na dzień 16 października 2019 roku (środa) o godzinie 15.40, które odbędzie się w sali sesyjnej Urzędu Gminy Jonkowo.

Informujemy, że dnia 4 października 2019 r. wydział spraw obywatelskich (usc, ewidencja ludności i dowody osobiste) Urzędu Gminy w Jonkowie będzie nieczynny.

Za utrudnienia przepraszamy.