Dziś jest , r.
giweather joomla module

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Kraju Przewodniczący Komisji Gospodarki, Lech Przegaliński odwołuje posiedzenie Komisji Gospodarki przewidzianej na dzień 26 marca 2020 roku.

Szanowni Petenci. W związku z ograniczenieniami wizyt w Urzędzie Gminy oraz wzmożoną liczbą telefonów dotyczących załatwiania różnych spraw lub uzyskaniem informacji ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ o telefoniczne lub mailowe kontaktowanie się bezpośrednio z BIUREM PODAWCZYM. Numer telefonu 89-670-69-11 (lub 89 5129 237 wew. 68), adres skrzynki e-mail: biuropodawcze@jonkowo.pl

Przewodniczący Komisji Gospodarki, Lech Przegaliński, serdecznie zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarki na dzień 26 marca 2020 roku na godzinę 11:00 w sali sesyjnej w Urzędzie Gminy w Jonkowie.

Uwaga Petenci! Informujemy o aktualizacji numerów telefonów kontaktowych z poszczególnymi referatami Urzędu Gminy w Jonkowie.

Szanowni Państwo, każdy, kto składając swój PIT jako miejsce zamieszkania wskaże Gminę Jonkowo, będzie miał udział w jej rozwoju.

Gmina Jonkowo zakończyła wdrażanie projektu  pt. „Cyfryzacja Urzędu Gminy Jonkowo – e-usługi dla Petenta”, na który pozyskała środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.