Dziś jest , r.
giweather joomla module

W dniach 27 lutego do 01 marca 2020 w Nałęczowie, członkowie Akademii Sztuk Walki Jonkowo w składzie: sensei Marek Bębenek, sempai Michalina Leszek i Filip Zakrzewski wzięli udział w 9 edycji międzynarodowego seminarium karate kyokushin IKO Polish Fighters Camp.

Do Nałęczowa zjechało 407 karateków z całej Polski- 63 Dojo (Kluby) i zagranicy tj: Japonii, Finlandii, Białorusi, Ukrainy, Czech, Holandii i Niemcy. Głównymi prowadzącymi byli najlepsi z najlepszych: Sensei Mikio Ueda (aktualny mistrz świata open) i sensei Makoto Akaishi (trener kadry narodowej Japonii). Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem techniki jaką prezentowali prowadzący obóz.

Program szkoleniowy tego wydarzenia skupiał się głównie na aspektach kumite. Było to największe tegoroczne wydarzenie sportowe karate. Zdobyte umiejętności będziemy szlifować podczas treningów, na które wszystkich serdecznie zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Jonkowie, w każdy wtorek i czwartek, godz. 17:00-17:45 grupa dzieci 4-8 lat i 17:45-19:00 młodzież i dorośli.

Ty też możesz zostać mistrzem karate

GALERIA ZDJĘĆ >>