Dziś jest , r.
giweather joomla module

Nasz trener i założyciel szkółki Młody Piłkarz z nominacją do nagrody Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej w kategorii ''Postać Roku Klubów Młodzieżowych ''.

''Jest to miłe wyróżnienie i niespodzianka. Chciałbym podkreślić, że jest to docenienie Naszej wspólnej pracy! Naszej, czyli Arkadiusza Jurkiewicza, mojego kolegi z którym działamy od początku i zakładaliśmy razem szkółkę i Piotra Żórańskiego, który działa z nami od jakiegoś czasu skupiając się na pracy nad grupami w Morągu. Do tego trzeba dodać resztę trenerów, rodziców oraz ich dzieci, które możemy trenować" 

Głosować  można pod tym linkiem: 

fb

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów, zdjęć)!

Młody Piłkarz Jonkowo - polub nas!

20191204 01Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, Dołącz do najlepszych!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastyczne jw SP im.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:

Trenerzy: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956