Dziś jest , r.
giweather joomla module

W dniu 16.11.2019 r. w Jonkowie na hali przy szkole podstawowej uczestniczyliśmy w Lidze Orlika i zmierzyliśmy się z pięcioma bardzo silnymi „ekipami”.

20191126 04Pierwszy mecz zagraliśmy z faworyzowanym tego dnia Stomilem Olsztyn i odnieśliśmy zwycięstwo 2-0. Kolejny mecz i na przegranym polu pozostawiliśmy „braterską” drużynę MP Morąg 1-0. Następna drużyna na rozkładzie naszych młodych piłkarzy to koledzy z AP Ostróda i zwycięstwo 3-1. Ostatnie dwa mecze wygraliśmy po 2-1 z drużynami SMP Żuri Olsztyn i SMP Żuri Olsztyn II.

Ligę zakończyliśmy zatem z kompletem punktów i tylko z trzema straconymi bramkami. Na wyróżnienie zasługuje cała drużyna, która dała z siebie 100% i grała bardzo ładną dla oka i kibiców piłkę.

Dziękujemy wszystkim drużynom, zawodnikom i trenerom za przybycie i świetną zabawę, a także panu sędziemu za sprawne i równe prowadzenie wszystkich meczy.

Do zobaczenia.

 

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów, zdjęć)!

Młody Piłkarz Jonkowo - polub nas!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, Dołącz do najlepszych!

20191126 05W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastyczne jw SP im.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:

Trenerzy: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956