Dziś jest , r.
giweather joomla module

Po ostatniej zasłużonej porażce 3:0 z drużyną z Łęgajn podnosimy się i wygrywamy 8:3 bardzo trudny mecz z wiceliderem ligi KS Wrzesina. Przede wszystkim chcieliśmy pogratulować kolegom z Wrzesiny awansu.

20190621 01Na początku spotkania kapitan Młodego Piłkarza Marcin Barasiński wręczył patere z gratulacjami i oczywiście życzył powodzenia w Serie A na przyszły sezon. Po meczu wspólnie zjedliśmy kiełbasę przy grillu i świętowaliśmy awans KS Wrzesina jak i zwycięstwo Młodego Piłkarza Seniora w ostatniej kolejce sezonu. Mamy nadzieję, że ten pierwszy rok jest dla naszej drużyny solidnym przetarciem i już niedługo spotkamy się z Wrzesiną w wyższej lidze. Wynik z ostatniego ligowego spotkania daje ku temu powody

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów ,zdjęć)!

Młody Piłkarz Jonkowo - polub nas!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, Dołącz do najlepszych!20190621 02

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastycznejw SPim.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:

Trenerzy: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956