Dziś jest , r.
giweather joomla module
Zapraszamy na polski e-bazarek - fragment plakatu

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię informacyjną pod nazwą „Cudze chwalicie, swoje poznajcie”, która promuje polskiebazarek.pl.

Zeszyt z notatkami, na którym leży długopis. Z lewej napis: ogłoszenia

Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna jest organizatorem konferencji dla przedsiębiorców mających na celu wsparcie inwestycyjne oferowane w ramach krajowego programu „Polska Strefa Inwestycji”.

Logo Regionalnego Programu Operacyjnego

Prowadzisz swój biznes? Myślisz o jego rozwoju, brakuje Ci środków? Zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące wsparcia rozwoju i inwestycji Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Start-upów”.

Fragment plakatu konkursowego

Kasa Rolniczego ubezpieczenia Społecznego ogłasza pierwszą edycję konkursu dla dzieci rolników na rymowankę o bezpieczeństwie w gospodarstwie rolnym.

Fragment plakatu konkursowego.

Zapraszamy do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży "Moja Wizja Zero - Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika".

Ilustracja poglądowa - bydło

W załączniku przedstawiono najważniejsze wymagania weterynaryjne przy prowadzeniu uboju na użytek własny w gospodarstwie.