Dziś jest , r.
giweather joomla module

Pierwsze urodziny szkółki MŁODY PIŁKARZ JONKOWO !!!. Dnia 3 czerwca odbył się turniej zorganizowany z okazji roku funkcjonowania szkółki. Na imprezę zostały zaproszone 24 drużyny z całego województwa.

20170808 01Na murawie pojawiło się około 400 zawodników i zawodniczek. Przypuszczalnie można ocenić, że kibiców było co najmniej drugie tyle. Na obu boiskach gminnego stadionu odbywało się jednocześnie kilka meczów. Między czasie dzięki uprzejmości panów strażaków z Jonkowa, odbył się pokaz strażacki oraz demonstracja wozu strażackiego. Mogliśmy również podziwiać pokaz karate wykonany przez ASW Jonkowo . Rodzice działali tak, żeby nikt nie był spragniony czy głodny. Prawdziwe łasuchy po kiełbasce lub makaronie mogły skosztować ciacha i lodów. Na plakacie promującym turniej obiecana była wizyta reprezentanta Polski Adriana Mierzejewskiego - na szczęście nie zawiódł nas i pojawił się, aby wręczyć medale i nagrody. Później nastała ,,chwila dla fotoreporterów" , każdy mógł otrzymać autograf lub zrobić sobie zdjęcie z naszym gościem specjalnym. Wszystko poszło według planu, zaproszeni goście zaszczycili nas swoją obecnością , kibice zdzierali gardła, pogoda dopisała , a przede wszystkim ciągle widzieliśmy uśmiechy na twarzach dzieci. Dziękujemy wszystkim ,którzy pomogli nam przy organizacji tego ważnego dla nas dnia. Dziękujemy za wspólna zabawę ,a tych, których zabrakło ZAPRASZAMY ZA ROK i kolejne organizowane przez nas imprezy.

MŁODY PIŁKARZ JONKOWO ! Nie spoczęliśmy na laurach - do końca lipca uczestniczyliśmy w kilku turniejach organizowanych przez Warmińsko Mazurski Zwiazek Piłki Nożnej, turnieje odbywały się między innymi w Dobrym Mieście, Knopinie, Gietrzwałdzie, Korszach. Natomiast dnia 24 czerwca nasi piłkarze wzięli udział w super turnieju- MAŁA LIGA MISTRZÓW –MEMORIAŁ PIOTRA KARPINIAKA, organizowanym przez DAR WARMII. Dzieci mogły przez chwile poczuć się jak gwiazdy z największych światowych klubów piłkarskich. Turniej był na bardzo wysokim poziomie, świetnie zorganizowany i zaplanowany w najmniejszych szczegółach, poczynając od strojów dla uczestników, kończąc na zorganizowaniu reporterów prowadzących wywiady z dziećmi. Cieszymy się ,że mogliśmy tam uczestniczyć.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów, zdjęć)! 

Kontakt Trenerzy:Arkadiusz Jurkiewicz-515569956, Mariusz Krech-664911534

GALERIA ZDJĘĆ >>