Dziś jest , r.
giweather joomla module

Tak jak rok temu w ubiegłą niedzielę znowu zagraliśmy dla Oli.Jest w nas ludziach dużo pasji i determinacji, żeby pomagać innym.

 

Dziś Ola potrzebuje naszej pomocy, więc zebraliśmy się wspólnie z niesamowita grupa ludzi, którzy z uśmiechem na twarzy stworzyli fantastyczny turniej.Bufet, licytacje i zbiórka datków a w tle sportowa rywalizacja.

To wszystko z myślą o Oli.Turniej zwyciężyła drużyna "Gramy dla Oli" pod przewodnictwem Mariusza Krecha w składzie z takimi zawodnikami jak Arkadiusz Jurkiewicz, Mariusz Krech, Adam Zieliński, Krzysztof Filipek, Łukasz Kuśnierz, Piotr Osmański, Bartosz Dobroński, Daniel Chiliński oraz perełka w składzie Paula Krech.. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji, gościom za przybycie a za Ole trzymamy kciuki żeby za rok za grała już razem z nami.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów, zdjęć)!

Młody Piłkarz Jonkowo - polub nas!

Wszystkie dzieci od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.
Od poprzedniego sezonu do naszej ekipy dołączył trener personalny Paweł Przygocki, który z każdą grupą prowadzi zajęcia pod kątem treningu motorycznego i koordynacji ruchowej. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny, Dołącz do najlepszych!

W okresie zimowym trenujemy na Sali Gimnastyczne jw SP im.T.Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w środy, czwartki, piątki i soboty. Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

W razie zapytań zapraszamy do kontaktu:

Trenerzy: MARIUSZ KRECH, tel. 664 911 534, ARKADIUSZ JURKIEWICZ, tel.515 569 956

20200305 00